top of page

BLOG

Svadba pod holým nebom:

zopár rád od nás.

V poslednej dobe je organizovanie eventov vonku trendom. Eventy pod holým nebom sa netýkajú len svadby ale aj osláv v rodinnom kruhu či firemné akcie, školenia.  My Vám však poradíme, na čo si dať pozor pri plánovaní svadobnej hostiny či obradu vonku. Obrad konajúci sa v prírode má neskutočnú atmosféru, pretože všetci sa cítia slobodne a pohľad na prírodu je balzam na dušu. Ak chcete zažiť romantický sobáš s hostinou, musíte si tento deň perfektne naplánovať. 

Viete si dobre predstaviť, ako by to skončilo keby z nádherného azúrového neba začalo pršať! Svadba pod holým nebom je nádherná a naozaj romantická, no mnohokrát sa skonči sklamaním, plačom a v niektorých prípadoch aj hádkami, krikom. Dnes našťastie majú nevesty veľa možností a tou najjednoduchšou je osloviť eventovú agentúru, ktorá vám zabezpečí okrem počasia všetko čo len budete požadovať. Ak si však budete plánovať svoj deň skúste využiť naše tipy.

 

1. Miesto s alternatívou presunúť oslavu do vnútra 

Ako prvé pri plánovaní svadby pod hviezdami je určite miesto. Ideálne je také, kde vám ponúknu svadbu vonku a v prípade nepriaznivého počasia oslavu urobiť v interiéri. Zopár takých miest určite nájdete, ale určite si rezervujte dátum čo najskôr!  Ak ste si už takéto miesto našli určite vám radi poskytnú pomoc pri organizovaní svojpomocne a svojimi skúsenosťami poradia. Ak však organizáciu prenecháte na nich odpadne vám veľký kopec starostí, nie však všetky :-D

bottom of page